Tłumaczenie przez Microsoft Translator|Dostępne języki: ..............................

FANFARÓW i nowych szczepów: Owocowy Palm, Super Silver Haze i NYC Diesel

Mamy kilka ogłoszeń aby dotyczące naszego serwisu, a także kilka nowych szczepów w magazynie dzisiaj. Jak zwykle mamy również niektóre promocje na niektórych starych ulubionych.

Pierwsze ogłoszenia …

Dostawy minima

Ze względu na zapotrzebowanie naszych pacjentów obniżyli nam nasze dostawy minimum jeden (1) pół uncji (1/2 uncji) suszone medycyny. Mamy nadzieję, że to pomaga naszym pacjentom na napięty budżet, lub którzy nie wymagają tyle medycyny.

Zarządzania i dostarczania czasy odpowiedzi

Mamy restrukturyzacji naszego zespołu zarządzającego i zwiększa nasze możliwości dostawy. Teraz możemy zorganizować najbardziej dostawy w ciągu godziny Zakonu (trochę dłużej, jeśli jesteś spoza obszaru metropolitalnego), początek piątek, 30 grudnia 2011 roku. Mamy nadzieję, że to pomaga naszym pacjentom uzyskać ich medycyny niezwłocznie, w razie potrzeby, w nadchodzącym nowym roku.

Teraz na nowe szczepy …

Owocowy Palm

Owocowy Palm jest 50% 50% Sativa Indica nieznanego pochodzenia. To ma bardzo owocowy smak i zapach i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających pacjentów. Szczep ten jest 5 na naszych Szczep MedicalNW skali.

Super Silver Haze

Super Silver Haze był pierwszym zwycięzcą miejsce trzech kolejnych High Times Cannabis Cups kategorii hydro (1997, 1998, 1999), Super Silver Haze twierdził również pierwszą nagrodę w Pucharze Grand High Times w 1998 roku. Super Silver Haze łączy gwiazd genetyki roślin trzy – odmian Skunk, zorza polarna, a mgła – dostarczyć wszechstronne dobry szczep medycznych. Szczep ten jest 5 na naszych MedicalNW indica/sativa skali.

NYC Diesel

NYC Diesel (sativa/40% 60% indica) jest ostrym sativa. Soma dodane niektóre hawajska i afgańskie indica wpływ na popularne, prawie wyłącznie sativa Diesel kwaśny, wynikające w mózgu toke dziennych z odrobiną ciała kamienia, dobre dla rekreacji i podejmowania lub korzystających sztuki. Szczep ten został umieszczony w trzech Cannabis Cups i jest popularna kawiarnia dymu w Amsterdamie. Szczep ten jest 6 na naszych MedicalNW indica/sativa skali.

Mamy też promocje …

White Skunk

White Skunk jest to hybryda, która przecina White Widow z Northern Lights, Skunk i bardzo stabilne sativa. Szczep ten daje efekt ciężka indica, zmieszane z efektem społecznych – połączenie idealne sativa indica. Szczep ten jest 6 na naszych Szczep MedicalNW skali.

Rick Simpson oleju

‘ Rick Simpson ’ olej z konopi, skoncentrowanego ekstraktu konopi indyjskich, jest uważana przez wielu za lekarstwo na raka i większość poważne choroby u ludzi.

Budżet Meds

Mamy mid-grade leki dostępne dla tych, jak również mocniej budżet. Darowizna zalecenie jest $150/ oz na te leki i dostępność jest ograniczona, więc zapytać bezpośrednio do wyboru daty i dostępności.

Pamiętaj uzyskać zamówienie w jak najszybciej, aby zapewnić szybką dostawę. Można złożyć zamówienie na stronie Nasz sklep internetowy, lub za pomocą tekstu w 206-659-7041 lub pod adresem e-mail info@medicalnw.com.

Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem, możesz dołączyć odwiedzając nasze Dołącz do Strona. Dozwolone tylko pacjentów marihuany. Kliknij tutaj, aby uzyskać lub odnowić pozwolenie MMJ: http://www.medicalnw.com/get-Authorized/

TwitterFacebookFarkGoogle BookmarksPyszneMySpaceTumblrAdres e-mailZakładki/ulubioneUdostępnij

WordPress database error: [Table './medicalnwwp1/wp_wassup' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed]
INSERT DELAYED INTO wp_wassup (wassup_id, `timestamp`, ip, hostname, urlrequested, agent, referrer, search, searchpage, os, browser, language, screen_res, searchengine, spider, feed, username, comment_author, spam, url_wpid) VALUES ( '1ec097ab92d60ef01daae4c676bce46e', '1448876610', '54.146.200.244', 'ec2-54-146-200-244.compute-1.amazonaws.com', '/big-announcements-and-new-strains-fruity-palm-super-silver-haze-and-nyc-diesel/', 'CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)', '', '', '0', '', '', 'us', '', '', 'CCBot', '', '', '', '0', '917')